دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۹۰/۰۷/۰۳  ۱۰:۱۱

تقدیر و معارفه ی دبیر هیات ممیزه ی دانشگاه


ادغام معاونت مالی و اداری با معاونت طرح و برنامه:مهندس بیاتی به عنوان مشاور اجرایی حوزه ریاست و مدیر دفتر ارزیابی و نظارت

مراسم تقدیر از دکتر جلالی هروی و معارفه مهندس بیاتی به عنوان مشاور اجرایی حوزه ریاست و مدیر دفتر ارزیابی، سنجش و نظارت و دکتر نقدآبادی به عنوان دبیر هیئت ممیزه دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
از این به بعد مسئولیت دبیری هیئت ممیزه دانشگاه بر عهده دکتر نقدآبادی گذاشته شد، پیش از این دکتر جلالی هروی این مسئولیت را از سال هزار و سیصدو هفتاد و پنج بر عهده داشت که به دلایل شخصی از مدتی پیش برای تفویض این مسولیت برنامه ریزی نموده بود. این مسئولیت از این پس به دکتر نقدآبادی واگذار شد.
در این مراسم دکتر روستاآزاد ضمن تشکر از دکتر جلالی هروی بخاطر تلاش‌های بی‌وقفه و دلسوزانه‌ی ایشان و یادآوری فعالیت-های خوب و مفید وی، دکتر نقدآبادی را که از آذر ماه سال گذشته مسئولیت کمیته ترفیع را بر عهده داشته‌اند، با حفظ مسئولیت قبلی به سمت دبیری هیئت ممیزه دانشگاه منصوب کرد.
همچنین در این مراسم دکتر روستا آزاد مهندس بیاتی را به عنوان مشاور اجرایی حوزه ریاست و مدیر دفتر ارزیابی، سنجش و نظارت منصوب نمود. در این مراسم ریاست دانشگاه از ادغام دو معاونت اداری، مالی و معاونت طرح و برنامه طبق چارت جدید خبر داد و شرح وظایف مدیریت دفتر ارزیابی و نظارت را مطابق قرائت صحیح از آیین نامه‌ی اجرایی دانشگاه‌ها و متضمن نظارت بر عملکرد کلیه‌ی معاونت‌ها، مدیریت‌ها و دانشکده‌ها دانست. در این مدیریت برنامه‌ریزی بودجه‌ی سالانه‌ی این مراکز صورت می-گیرد.
دکتر روستا آزاد با اشاره به ادغام معاونت‌های مالی اداری و طرح و برنامه در وزارت علوم در گذشته گفت: با ادغام این دو معاونت، مهندس بیاتی به عنوان مشاور اجرایی حوزه ریاست و مدیر دفتر ارزیابی، سنجش و نظارت و دکتر نقدآبادی را به عنوان دبیر هیئت ممیزه دانشگاه صنعتی شریف انتصاب کردیم و امیدواریم که با حضور این دو عزیز و دیگر مسئولین و کارکنان بتوانیم دانشگاه را به سمت یک حرکت برنامه‌ای وزین و دانش‌بنیان پیش ببریم.
این مراسم که با حضور اعضای هیات ممیزه‌ی دانشگاه، و روسای دانشکده‌های دانشگاه برگزار شد فضایی مملو از صمیمیت و یاد آور خاطرات همکاری دکتر جلالی هروی را به همراه داشت. دکتر جلالی هروی ضمن ابراز تشکر از همکاری کادر قدیم و جدید مدیریت دانشگاه به بیان پاره‌ای از فعالیت‌های خود در سال‌های اخیر پرداخت. در پایان همه‌ی اعضای شورا برای ایشان و خانواده-ی ایشان آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.

 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran