دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۹۰/۰۶/۲۹  ۰۹:۵۴

برگزاری سومین کارگاه الکترونیکی‌سازی نشریات علمی در دانشگاه صنعتی شریف


سومین کارگاه الکترونیکی سازی نشریات علمی با تلاش عوامل سامانه مدیریت الکترونیک نشریات علمی" سیناوب " در تاریخ 4 مهرماه در کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار می‌شود.
سامانه مدیریت الکترونیک نشریات علمی سیناوب پس از فرآیند توسعه‌ای چهارساله، موفقیت چشمگیری را پشت سر گذاشت. در طول سال گذشته ده‌ها نشریه علمی وابسته به دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور با استفاده از خدمات ارایه شده توسط این سامانه نشریات خود را منتشر کردند و با طرح خواسته‌ها و نیازهای خود به غنای هر چه بیشتر سامانه سیناوب کمک کردند.
سامانه سیناوب در همین مدت کوتاه توانسته است به عنوان یک گزینه‌ی جدی در سطح ملی و منطقه‌ای مطرح شود. اینک در آستانه سال جدید تحصیلی، زمینه حضور فعال برای توسعه هر چه بیشتر سامانه فراهم شده است. تاکنون در تاریخ‌های 24 و 26 مرداد سال جاری دو کارگاه آموزشی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شده که به رغم برگزاری در فصل تعطیلی با استقبال خوبی مواجه شد. سومین کارگاه از این مجموعه در تاریخ 4 مهر در کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی شریف ساعت 10تا12 برگزار خواهد شد. علاوه بر این، برای علاقه مندانی که امکان حضور در این کارگاه را ندارند، دوره‌های آموزش مجازی طراحی شده است.
خاطرنشان می‌شود، سامانه سیناوب برای نشریات وابسته به انجمن‌های علمی که به روز هستند و تا تاریخ 30 مهرماه سال جاری درخواست خود را از ارسال کنند به صورت رایگان نصب و راه‌اندازی می‌شود و انجمن‌های علمی فقط هزینه آموزش، پشتیبانی و به‌روزرسانی سامانه را پرداخت می‌کنند.
لازم به ذکر است، این کارگاه ویژه مدیران و سردبیران محترم نشریات علمی و دبیران تخصصی و کارشناسان، مدیران اجرایی و اعضای هیأت تحریریه نشریات علمی است.
علاقه مندان جهت شرکت در این کارگاه‌ها و کسب اطلاعات بیشتر می-توانند به آدرس الکترونیکی http://sinaweb.net/register مراجعه نمایند.

روابط عمومی دانشگاه
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran