دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۹۰/۰۳/۲۸  ۱۲:۲۱

برگزاری دو سمپوزیوم بین‌المللی در زمینه هوش مصنوعی، علوم کامپیوتر و نرم‌افزار

دو سمپوزیوم بین المللی «هوش مصنوعی و پردازش سیگنال (AISP 2011)» و «علوم کامپیوتر و مهندسی نرم‌افزار (CSSE 2011)» از سمپوزیوم‌های تخصصی مصوب انجمن كامپیوتر ایران هفته گذشته با حضور دکتر روستا آزاد ریاست دانشگاه، دکتر حبیبی رییس دانشکده کامپیوتر، پروفسور آری كریستین جانسون رئیس دانشگاه ریكیاویك ایسلند، پروفسور اریك نویهولد، استاد دانشگاه وین اتریش و رئیس سابق موسسه IPSI فرانهوفر آلمان، پروفسور خوزه لوئیز فیادیرو از دانشگاه لیسستر انگلیس و پروفسور سانكار كومار پال رئیس سابق موسسه آمار هندوستان و... برگزار شد.
این سمپوزیوم‌ها به صورت تخصصی و در سطح بالای علمی در موضوعات هوش مصنوعی، پردازش سیگنال، علوم کامپیوتر و مهندسی نرم‌افزار در ایران و خارج از كشور برگزار شد.
لازم به ذکر است، در این سمپوزیوم ها، تعداد ۲۰۹ مقاله از ۱۴ كشور جهان به دبیرخانه سمپوزیوم AISP2011 ارسال شده بود كه از بین آنها ۲۸ مقاله برای ارایه و ۶ مقاله به عنوان پوستر انتخاب شده بودند. همچنین از بین ۹۱ مقاله ارسال شده از ۱۱ كشور جهان برای سمپوزیوم CSSE2011‌ تعداد ۱۷ مقاله برای ارایه و ۳ مقاله به عنوان پوستر پذیرفته شده بود.
خاطرنشان می شود، این سمپوزیوم‌ها با حمایت و تایید انجمن‌های علمی و موسسات انتشاراتی معتبر بین‌المللی مانند IEEE ،‌ACM ،‌IFIP و ELSEVIER برگزار شد و مقالات برگزیده‌ی آن در نشریات معتبر مانند مجله علوم و مهندسی كامپیوتر انجمن كامپیوتر ایران (JCSE) و مجله بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات (IJICT) به چاپ خواهد رسید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran