دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۹۰/۰۳/۲۸  ۱۱:۵۲

محل جدید موسسه انتشارات علمی افتتاح شد

همزمان با تولد خجسته حضرت جوادالائمه و در طلیعه میلاد مسعود حضرت امیرالمومنین (ع) محل جدید مؤسسه انتشارات علمی در جنوب دانشکده مهندسی عمران افتتاح شد.
مؤسسه انتشارات علمی دانشگاه از مراکز با سابقه دانشگاه است که در سال ۱۳۵۲ تأسیس شد و دوره جدید فعالیت آن بعد از انقلاب اسلامی از سال ۱۳۶۸ آغاز شد این موسسه حدود بیست سال در طبقه زیرین دفتر ریاست مستقر بود که با مساعدت و حمایت‌های ریاست و معاونت اداری و مالی دانشگاه این محل جدید در اختیار موسسه قرار گرفت.
در این مراسم آقایان دکتر روستا آزاد، رئیس دانشگاه و رئیس هیأت مدیره و اعضای هیأت مدیره، حجت الاسلام و المسلمین محقق داماد، دکتر حصارکی، دکتر ابوالحسن وفایی، دکتر شهشهانی، دکتر تجریشی، مدیر عامل موسسه مهندس روحانی مشهدی و ویراستار ارشد مهندس علی کافی حضور داشتند.
اعضای هیأت مدیره پس از افتتاح و بازدید از محل جدید مؤسسه، با تشکر و قدردانی از توجه و عنایت ریاست دانشگاه و معاونت اداری خوشنودی خود را ابراز داشتند.
گفتنی است تا کنون ۳۸ عنوان از کتاب‌های این موسسه به عنوان کتاب سال، فصل و برتر دانشگاهی مورد تقدیر قرار گرفت که از این میان چهار عنوان در سال ۱۳۸۹ برگزیده شده است. فروش سال گذشته موسسه ۵۲۱۲ میلیون ریال بوده که نسبت به سال گذشته ۵ درصد افزایش یافته است.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran