دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۹۰/۰۲/۱۱  ۱۲:۵۰

شریف و برترین دانشگاه مالزی تفاهم‌نامه همکاری امضاء می‌کنند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، طی بازدید پروفسور حمدی، رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه مالایا به همراه دو تن دیگر از اساتید دانشکده علوم این دانشگاه از دانشگاه صنعتی شریف، مسئولین دو دانشگاه تمایل و آمادگی خود را برای امضای تفاهم‌نامه همکاری به منظور گسترش روابط علمی ابراز نمودند.
بنا بر این گزارش، پیشنهاد امضای این تفاهم‌نامه در جلسه‌ای که به منظور بررسی زمینه‌های همکاری میان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه مالایا برگزار شد مطرح گردید و دو دانشگاه با توجه به علاقه‌های مشترک، این اقدام را نقطه شروع مناسبی برای توسعه همکاری‌ها برشمردند. در این جلسه که با حضور هیأت مالزیایی از دانشگاه مالایا و همچنین مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی و اساتید دانشکده‌های مختلف دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، برگزاری دوره‌های دکترای مشترک و تسهیل رفت و آمد دانشجویان دکتری و اساتید دو دانشگاه به منظور گذراندن دوره‌های فرصت مطالعاتی به عنوان برنامه‌های اولویت‌دار برای ایجاد همکاری مطرح گردید.
خاطرنشان می‌شود، پیش از برگزاری این جلسه نیز هیأت مالزیایی به اتفاق دکتر رسول جلیلی، مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه صنعتی شریف از دو آزمایشگاه واقع در دانشکده مهندسی برق دانشگاه شریف بازدید نموده با توانمندی محققان این دانشگاه آشنا شدند.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran