دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۸۹/۱۲/۲۴  ۱۶:۴۴

پیام تبریک برخی از مسئولین دانشگاه به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۰

پیام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر اللیل والنهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال
تغییر در فصل و طبیعت و آمدن بهار و جشن و سرور رنگ‌ها و شکوفه‌ها، خبر از تغییری دلنواز و پر نشاط دارد و تداعی بخش به سر آمدن انتظار حضرت یار می‌باشد.
ای نو بهار خندان از لامکان رسیدی
چیزی به یار مانی از یار ما چه دیدی
خندان و تازه‌رویی سر سبز و مشکبویی
همرنگ یار مایی یا رنگ از او خریدی
آغاز سال ۱۳۹۰ و عید نوروز را خدمت اساتید، دانشجویان و همکاران محترم دانشگاه صنعتی شریف تبریک عرض نموده از خداوند منان تعجیل در ظهور«آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست» و سالی پر از معنویت، نشاط و دینداری برای جوانان و نزول فراوان برکات آسمانی برای کشور عزیزمان، همراه با همدلی و صمیمیت خواهانم.
حبیب محمدنژاد

پیام معاون دانشجویی

«هیچ نوروزی نیست مگر آن که در آن روز منتظر گشایش هستیم چرا که نوروز از روزهای ما و پیروان ماست»
حضرت امام صادق (ع)
فصل رویش و پویش و خیزش از راه رسید و طراوت و آراستگی طبیعت روح تازه در کالبد آن متجلی کرد. اکنون که به استقبال بهار می‌رویم از همه اساتید، همکاران و دانشجویان گرامی، در سنگر خدمت و دانش به جهت فعالیت‌های ارزنده‌شان تقدیر و تشکر می‌نمایم. همه همکاران در سال جاری مجدانه تلاش کردند تا خدمات مطلوبی به دانشجویان فرهیخته این دانشگاه صورت گیرد و به لطف خدا و مساعدت مسئولین محترم دانشگاه با وجود همه مرارت‌ها و سختی‌ها در حوزه معاونت دانشجویی، خدمات قابل توجهی به دانشجویان ارائه گردید. اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی وجود دارد. نام این دانشگاه به برکت تلاش اساتید و دانشجویان این دانشگاه در قله‌های علمی کشور نمایان است. خدمات رفاهی به دانشجویان، بسترساز رشد و بالندگی آموزشی و پژوهشی کشور است و هر گونه ضعف و کاستی در این زمینه فرصت‌ها و موفقیت‌ها را دچار تهدید و کاستی خواهد نمود. از همه مسئولین کشور و دانشگاه می‌خواهم که ارائه تمهیدات رفاهی به دانشجویان را، یک هزینه مصرفی ندانند و آن را یک سرمایه گذاری راهبردی تلقی نمایند.
دانشجویان عزیز، مسیر رشد و بالندگی علمی با ناهمواری‌های متعددی همراه است اما این بهار فرصتی است تا امید و نشاط را در خود بیفزایید و لطف عنایت پروردگار هستی را که بر طبیعت متجلی است در درون خود نیز دریابید و از آرمان‌خواهی و حقیقت‌طلبی که روح دانشجو است عقب نشینی نکنید.
عزم شما برای به ثمر رساندن اهداف متعالی انقلاب و تحقق دانشگاه تمدن ساز ایرانی را ارج می‌نهیم و سربلندی و موفقیت شما را از درگاه خداوند منان خواستاریم.
محمود بهمن آبادی

پیام معاون فرهنگی

سالی خوش و با موفقیت را برای اعضای خانواده شریف آرزو می‌کنیم. دانشگاه شریف در کارنامه‌ی پر افتخار خود، همیشه در عرصه‌ی علم و فرهنگ کشور پیشرو بوده است. امید است در سال جدید با جدیت و تلاش بیشتر و همراهی و همدلی کادر علمی و کارکنان و دانشجویان دانشگاه بتوان در راستای اهداف بلند نظام جمهوری اسلامی خصوصاً اهداف فرهنگی گام‌های مؤثری برداشت. امیدواریم در این سال فضای دانشگاه فضایی با نشاط و پر تحرک و سالم و منطقی و مصون از آسیب‌های مخرب فرهنگی و سیاسی باشد.
محمد میرزایی

پیام رییس انجمن فارغ التحصیلان

سالی دیگر با فراز و فرودهایش در تلاش برای آموزش و پرورش فرزندان نخبه ایران زمین و امید به ساختن فردایی بهتر از دیروز بر ما گذشت. سالی جدید فرا می رسد. فرا رسیدن آن  را به همه دانشجویان عزیز دانشگاه تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم در سال جدید، در این کانون استعدادهای برجسته ایران زمین، دست در دست یکدیگر، با چشمانی باز، نگرشی جامع و دور نگر، با دلی پر از امید و خستگی ناپذیر، و با استعانت از خداوند برای ساختن جامعه‌ای آگاه‌تر، داناتر، و بالنده‌تر از گذشته بر کوشش و تلاش خود بیفزاییم و دین خود را به نسل فعلی و آینده مردمانمان ادا کنیم.
علینقی مشایخی

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran