دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۸۹/۱۲/۱۰  ۱۴:۳۹

برگزاری دومین همایش ملی تهویه و بهداشت صنعتی

دومین همایش ملی تهویه و بهداشت صنعتی در روزهای چهارشنبه ۱۱ اسفند و پنج شنبه ۱۲ اسفند در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. از جمله برنامه‌های این همایش می توان به ارایه ۹ عنوان کارگاه آموزشی در زمینه‌های طراحی، اجرا و نگهداری سیستم‌های تهویه صنعتی و بهداشتی، برگزاری میزگردهای تخصصی با حضور صاحب‌نظران حوزه صنعت و دانشگاه و بررسی مهم‌ترین چالش‌های حوزه تهویه صنعتی، ارایه سخنرانی اساتید و مدیران صاحب نظر در حوزه تهویه صنعتی، ارایه مقالات پژوهشی، آشنایی با تجارب موفق و پروژه‌های صنعتی اجرا شده، برگزاری مسابقه طراحی یک سیستم تهویه صنعتی و برپایی نمایشگاه تخصصی اشاره کرد.
همچنین نشست‌های هیات اجرایی با کمیته علمی و کمیته صنعت در راستای اجرای بهتر همایش برگزار شده است. در این نشست‌ها اساتیدی از دانشگاه‌های سراسر کشور حضور داشتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، راه‌اندازی سایت اینترنتی مجهز و قابل دسترس برای علاقه‌مندان، راه‌اندازی مجله تخصصی تهویه صنعتی و انتشار آن به صورت فصل‌نامه، برگزاری مسابقه طراحی سیستم تهویه صنعتی در کنار همایش دوم، ارتباط نزدیکتر با دانشگاه‌های علوم پزشکی برای مسائل بهداشت حرفه‌ای، تقدیر از اساتید و مهندسان فعال در زمینه تهویه صنعتی در کشور و تقدیر از پایان‌نامه‌های برتر دانشجویی در زمینه تهویه از جمله برنامه‌هایی است که به همایش دوم افزوده شده است.
لازم به ذکر است که تا پایان زمان ارسال مقالات کامل، حدود ۱۹۰ مقاله علمی در زمینه‌های مختلف تهویه صنعتی به دبیرخانه همایش ارسال شده است که از این تعداد ۷۶ مقاله مورد پذیرش نهایی قرار گرفته است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در همایش می‌توانند به وب سایت همایش به آدرس ivhc.sharif.ir مراجعه نمایند و یا با دبیرخانه همایش به تلفن ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.
اولین همایش ملی تهویه صنعتی و بهداشتی، در اسفند ماه سال گذشته در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran