دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۸۹/۱۱/۱۹  ۱۳:۰۴

از سرگیری همکاری‌های دانشگاه صنعتی شریف با شرکت نفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، یک‌شنبه هفته گذشته جلسه‌ای با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت نفت خزر و دکتر روستا آزاد، دکتر میرعمادی، دکتر مولایی و ... دراتاق شورای دفتر ریاست برگزار گردید. در این جلسه تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت نفت خزر یکی از ۵ شرکت بالادستی صنعت نفت و دانشگاه به امضاء رسید.
بنا بر این گزارش، تفاهم نامه مذکور در ۶ بند تنظیم شده بود. در این جلسه دکتر روستا آزاد ضمن خیرمقدم گویی به مدیران این شرکت با گلایه از توقف همکاری بین شرکت نفت و دانشگاه‌ها گفت: من این همکاری را به فال نیک می گیرم و امیدوارم دانشگاه صنعتی شریف مانند گذشته همکاری‌های چشم‌گیری با شرکت های وابسته نفتی داشته باشد.
وی در ادامه سخنان خود افزود: امیدواریم بتوانیم با ارایه توانمندی‌هایمان گامی مؤثر در پیشبرد هر چه بهتر اهداف کشور برداریم.
مدیر عامل شرکت نفت خزر نیز ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت: ما خواهان برقراری ارتباط گسترده و استفاده از توانایی‌های علمی و اجرایی دانشگاهیان هستیم و خاطر نشان کرد: امیدوارم نام دانشگاه صنعتی شریف در پهنه دریای خزر گسترده شود.
در ادامه دکتر تقی خانی معاون آموزشی دانشکده مهندسی شیمی و نفت ضمن ارایه توضیحاتی در خصوص چشم‌اندازهای این تفاهم‌نامه گفت: با توجه به بکر بودن دریای خزر مطالعات وسیعی لازم است تا بتوانیم از این منابع بهترین استفاده را ببریم.
در خاتمه جلسه نیز دکتر مولایی رئیس دانشکده مهندسی شیمی و نفت برخی از بندهای این تفاهم نامه را قرائت کرد.
لازم به ذکر است، پژوهش‌های کاربردی، برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی، اجرای پروژه‌ها، ارائه مدرک به افراد آموزش دیده‌ی معرفی شده از سوی شرکت، همکاری در خصوص انتشار مقاله، کتاب و پایان‌نامه‌ها و ... از بندهای تفاهم نامه مذکور بود.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran