دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۸۹/۱۰/۰۸  ۱۷:۰۰

اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه به مناسبت سالگرد نهم دی ماه

نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ حماسه ماندگاری توسط ملت عزیز ایران خصوصا جوانان و دانشجویان عزیز ثبت گردید.
روزی که جهانیان شاهد حضور پرشور مردم انقلابی پیرو ولایت و دین مدار در جای جای میهن اسلامیمان بود. حرکتی که بعداز ماهها فتنه انگیزی عده ای گستاخ و لجوج و همراهی جریان ضدانقلاب، بسان آب سردی توطئه‌های شوم ایادی استکبار و سران آن را نقش بر آب نمود.
نظام جمهوری اسلامی از بدو استقرار آن در سال ۵۷ تاکنون توطئه‌های گوناگونی را تجربه کرده که با هوشیاری رهبری آگاه و بصیرت مردم ولایت مدار، همه آن‌ها ناکام مانده است. جریان فتنه بعداز انتخابات سال ۱۳۸۸ نیز که با پیچیدگی‌های مختلف همراه بود، ایجاد فضای شبهه و ابهام عده‌ای را فریب داده و بعنوان پیاده نظام به خیابان‌ها کشاند ولی با روشن شدن حقایق خصوصا حمایت علنی سران استکبار و حضور عوامل ضد انقلاب در غائله‌ها و آشوب‌ها و هتک حرمت مقدسات نظام و دین در عاشورای ۸۸، جریان فتنه زمین‌گیر شده و با حماسه‌ی نهم دی ماه خاموش گردید.
گرچه بیشترین سرمایه‌گذاری جریان فتنه بر روی قشر دانشگاهی و جوانان دانشجو صورت گرفته بود، ولی دانشگاهیان اعم از اساتید و دانشجویان و کارکنان، هوشیارانه در صحنه حاضر شده و با حضور گسترده و چشمگیر در راهپیمایی ۹ دی ماه دست رد بر سینه فتنه انگیزان زده و حمایت قاطع خود را از نظام جمهوری اسلامی و ولایت ابراز نمودند. ما دانشگاهیان دانشگاه شریف ضمن گرامیداشت این روز غرورآفرین، از همگان خصوصا خواص جامعه انتظار دارد با حفظ بصیرت و آگاهی برای اعتلا و پیشرفت کشور و بالندگی ایران اسلامی تلاش نمایند.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran