دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۸۹/۰۹/۲۲  ۱۳:۰۰

برگزاری طرح اهدای کتاب ۱۰۰۰ بار زندگی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) در راستای گسترش فرهنگ كتابخوانی و ارتقای سطح فرهنگی خانواده‌های محروم و آسیب پذیر جامعه در نظر دارد طرحی با عنوان «۱۰۰۰ بار زندگی» را برگزار کند.
هدف از برگزاری این طرح، شناخته شدن خانواده‌های قشری که محروم نامیده می‌شوند و برخورداری آنها از نعمت وجود کتاب و همچنین ایجاد فرهنگ اهداء صحیح بین سایر گروه‌های جامعه عنوان شده است. این طرح با برگزاری دو همایش همراه خواهد بود، یکی از این همایش‌ها مخصوص اهداءکنندگان می‌باشد و همزمان با ولادت با سعادت امام محمد باقر (ع)؛ ۱۷ دی‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد. در این همایش ضمن تقدیر از اهداءکنندگان در مورد روش‌های اهداء صحیح و اهداف طرح و تأثیرات ایجاد کتابخانه‌های خانگی در بین قشر محروم به طور گسترده بحث خواهد شد و در همایش دوم که ویژه خانواده‌های تحت پوشش به خصوص کودکان و نوجوانان آنهاست و هم‌زمان با ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) (اسفندماه سال جاری) برگزار می‌شود، از اهمیت کتاب و کتاب خوانی، کتابخانه‌های خانگی و تأثیرات کتاب بر بهبود شرایط زندگی بحث می‌شود.
همچنین گروه اجرایی این طرح در نظر دارد تا با برگزاری سلسله مسابقات کتاب خوانی و اهداء جوایز نفیس از طرف جمعیت امام علی (ع)، این قشر از خانواده‌ها و به خصوص کودکان و نوجوانان را به کتابخوانی تشویق نماید و به استمرار این حرکت بین آنها، کمک نماید.
لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند جهت اهداء کتاب، تا تاریخ ۹ دی ماه سال جاری به دفتر جمعیت امام علی (ع) واقع در ساختمان شهید رضایی، دانشگاه صنعتی شریف مراجعه نمایند.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran