دانشگاه صنعتی شریف
نقشه سایتتماس با دانشگاهEnglish
۱۳۹۰/۰۶/۲۲  ۱۸:۵۴

اطلاعیه اردوی معارفه ورودی‌های کارشناسی سال1390

اطلاعیه اردوی معارفه ورودی‌های کارشناسی سال1390

با سلام،

به تک تک شما، به خاطر پیوستن به خانواده پرافتخار دانشگاه صنعتی شریف تبریک می‌گوییم.

طبق روال هر ساله، اردویی تدارک دیده شده تا سرآغازی باشد برای مسیر پرفراز و نشیب دانشجویی، که این اردو را اردوی معارفه می‌خوانند. و برای طی این راه، چه همراه و یاوری بهتر از مهربان طوس؟!

ازین روست که اردوی معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه صنعتی شریف به شهر مقدس مشهد گره خورده است.

همانطور که گفته شد این اردو، "اردوی معارفه" است و نام "معارفه" ملزوماتی دارد که در ادامه به اختصار آورده می‌‌شود. یکی از موارد بسیار کارگشا در دوران دانشجویی، آشنا شدن با تعدادی از دانشجویان برتر سال‌های قبل دانشکده است که برخی از این افراد در اردو همراه شما خواهند بود.گروه بسیار مهم دیگری که در اردو با آنها آشنا خواهید شد، تعدادی از اساتید دانشگاه است که احتمالاٌ در آینده یکی از دانشجویان آنها خواهید بود. داخل اردو جلسات دانشکده‌ای با حضور این عزیزان برگزار خواهد شد.

در اردو یک برنامه جذاب علمی با حضور برخی از چهره‌های شاخص علمی کشور نیز خواهیم داشت که حضور در این برنامه به همه شما آینده‌سازان کشور توصیه می‌شود.

همچنین اعضای هیئت رئیسه (ریاست و معاونان محترم دانشگاه) نیز در اردو حضور دارند و از نزدیک با دانشجویان ارتباط خواهند داشت.

این از کلمه "معارفه"، و اما بپردازیم به کلمه "اردو"!

محل برگزاری برنامه، داخل اردوگاهی در مشهد است. برای این چند روز، اعضای ستاد برگزاری اردو، از مدت‌ها قبل مشغول برنامه‌ریزی و هماهنگی هستند تا برنامه‌های بسیار متنوع و جذاب و مفیدی برای شما آماده شود. با توجه به فضای نشاط انگیز اردوگاه، انواع برنامه‌های تفریحی و ورزشی نیز از جمله المپیک دانشجویان تدارک دیده شده است.

همچنین برای دانشجویان خوابگاهی، مشخص کردن هم اتاقی‌ها و پس از آن تخصیص اتاق، داخل اردو انجام می‌گیرد.

شایان ذکر است وسیله رفت و برگشت به مشهد، قطار می‌باشد که برای داخل قطار نیز برنامه­هایی آماده شده که خودتان باید مشاهده کنید.

برای ثبت نام در اردو، فرم مربوطه را در سیستم ثبت نام غیر حضوری "ناد" به آدرس http://nadedu.sharif.ac.ir تکمیل نمایید. خواهشمند است جهت برنامه‌ریزی هرچه بهتر توسط ستاد اردو، حد اکثر تا پایان روز جمعه ثبت نام نمایید.

ستاد ورودی‌های جدید، از طریق پست الکترونیک voroudi90@mehr.sharif.ir و سامانه پیامکی 30009900090090 با شما در ارتباط خواهد بود. به امید همراهی شما در این اردو؛ سفری که هرگز از یاد نخواهید برد...

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس web [at] sharif.ir ارسال فرمایید
۱۳۹۰، دانشگاه صنعتی شریف، تهران، ایران
طراحی و اجرا در آزمایشگاه وب Powered by Cybiran